سنسور القایی IPS-302-CN-12 IPS-302-CN-12
تومان
ارسال کالا به سراسر ایران در سریعترین زمان ممکن
این محصول اورجینال بوده و دارای گارانتی سلامت فیزیکی و اصالت کالاست
call
جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید محصول با ما تماس بگیرید
برند:
کد کالا:
ips302cn12
ویژگی های محصول
  • نوع: القایی حساس به فلزات
  • تعداد سیم : 3 سیم
  • ولتاژ تغذیه:  10-30 ولت DC
  • شکل ظاهری: استوانه 12mm
  • نوع خروجی NPN – NC
معرفی محصول
سنسور القایی IPS-302-CN-12 تبریز پژوه یکی از پر مصرف ترین سنسورهای القایی ساخت ایران است. این سنسور استوانه ای حساس به فلز دارای بدنه فلزی به قطر 12 میلی متر و ولتاژ تغذیه 30-10 VDC است. تعداد سیم های این سنسور تبریزپژوه 3 سیم به رنگ های قهوه ای (برای اتصال مثبت) ، آبی (برای اتصال منفی) و مشکی (برای اتصال بار) است. حداکثر جریان قابل تحمل برای این سنسور Imax: 250mA است. این سنسور از نوع Flush یا به اصطلاح  سرتخت است و این باعث می شود فاصله عملکردی  Sn: 2mm داشته باشد. خروجی این سنسور از نوع منفی یا NPN و جهت کنتاکت خروجی آن نرمال کلوز (بسته) یا N.C است. فرکانس سوئیچینگ این سنسور 1500 هرتز است. و در دمای منفی 20 تا 60 درجه سانتیگراد قابلیت کار دارد.