سنسور القایی IPS-202-OD-12 IPS-202-OD-12
تومان
ارسال کالا به سراسر ایران در سریعترین زمان ممکن
این محصول اورجینال بوده و دارای گارانتی سلامت فیزیکی و اصالت کالاست
call
جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید محصول با ما تماس بگیرید
برند:
کد کالا:
IPS-202-OD-12
ویژگی های محصول
  • نوع: القایی حساس به فلزات
  • تعداد سیم : 2 سیم
  • ولتاژ تغذیه:  30-10 ولت DC
  • شکل ظاهری: استوانه 12mm
  • نوع خروجی  NO
معرفی محصول
سنسور القایی IPS-202-OD-12 تبریز پژوه یکی از پر مصرف ترین سنسورهای القایی ساخت ایران است. این سنسور استوانه ای حساس به فلز دارای بدنه فلزی به قطر 12 میلی متر و ولتاژ تغذیه 30-10 VDC است. تعداد سیم های این سنسور تبریزپژوه 2 سیم به رنگ های قهوه ای و آبی است. این سنسور به صورت سری در مسیر بار قرار گرفته و مانند یک کلید عمل می کند. حداکثر جریان قابل تحمل برای این سنسور Imax: 250mA است. این سنسور از نوع Flush یا به اصطلاح سرتخت است و این باعث می شود فاصله عملکردی  Sn: 2mm داشته باشد. جهت کنتاکت خروجی آن نرمال اوپن (باز) یا N.O است. فرکانس سوئیچینگ این سنسور 2000 هرتز است. و در دمای منفی 20 تا 60 درجه سانتیگراد قابلیت کار دارد.