سنسور القایی IPS-204-OA-12 IPS-204-OA-12
تومان
ارسال کالا به سراسر ایران در سریعترین زمان ممکن
این محصول اورجینال بوده و دارای گارانتی سلامت فیزیکی و اصالت کالاست
call
جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید محصول با ما تماس بگیرید
برند:
کد کالا:
IPS-204-OA-12
ویژگی های محصول
  • نوع: القایی حساس به فلزات
  • تعداد سیم : 2 سیم
  • ولتاژ تغذیه:  250-90 ولت AC
  • شکل ظاهری: استوانه 12mm
  • نوع خروجی  NO
معرفی محصول
سنسور القایی IPS-204-OA-12 تبریز پژوه یکی از پر مصرف ترین سنسورهای القایی ساخت ایران است. این سنسور استوانه ای حساس به فلز دارای بدنه فلزی به قطر 12 میلی متر و ولتاژ تغذیه 250-90 VAC است. تعداد سیم های این سنسور تبریزپژوه 2 سیم به رنگ های قهوه ای و آبی است. این سنسور به صورت سری در مسیر بار قرار گرفته و مانند یک کلید عمل می کند. حداکثر جریان قابل تحمل برای این سنسور Imax: 250mA است. این سنسور از نوع Non Flush یا به اصطلاح کله دار است و این باعث می شود فاصله عملکردی  Sn: 4mm داشته باشد. جهت کنتاکت خروجی آن نرمال اوپن (باز) یا N.O است. فرکانس سوئیچینگ این سنسور 20 هرتز است. و در دمای منفی 20 تا 60 درجه سانتیگراد قابلیت کار دارد.
انواع سنسور IPS-204-OA-12
این سنسور علاوه بر حالت معمول در انواع مختلف زیر نیز قابل تولید است:
  • IPS-204-OA-12-V : سنسور القایی قطر 12 کنتاکت NO فاصله عملکرد 4 میلیمتر با تغذیه 250-20 ولت AC
  • IPS-204-OA-12-VI : سنسور القایی قطر 12 کنتاکت NO فاصله عملکرد 4 میلیمتر با تغذیه 250-20 ولت AC و تحمل جریان 450mA